Kategoriler

HAKKIMIZDA

Sakarya Dedektör Merkezi Firmamız Gerek Yurt İçinde Gerekse Yurtdışında Dünya'da Dedektör Sektörüne Yön Veren Bir Çok Firma  İle Doğrudan Çalışmaktadır. Firmamız Kurumsallaşmış Yapısı İle Define DedektörleriGüvenlik Sistemleri ve Endüstriyel Dedektörleri Türkiyede Kullanıcıya Ulaştırması Doğruluk ve Dürüstlük İlkesini Benimsemesi ve Değerli Müşterilerinden Aldığı Haklı Memnuniyet ile Sizlere Daha da İyi Hizmet Vermeyi Hedeflemektedir. Sizde  Doğru Bilgi Doğru Sonuç Doğru Dedektör Arıyorsanız Haklı Müşterilerimizin Arasına Katılın, Fark Yaratan Dedektörlerimizi Test Edin, Bir Adım Öne Geçin 

Tüm dedektör modellerimizde uygun fiyat avantajları, Dedektör Kampanyaları, En son sistem define dedektörü, Dedektör fiyat listeleri için bize ulaşın, Satılık dedektör, Kiralık dedektör hizmetleri, Güvenlik sistemleri, Alt yapı dedektörleri, Boru ve kablo takip dedektörleri, Araç altı arama kamera sistemleri, Dünyada bilinen marka ve modellerin Türkiye'deki en büyük dedektör satış ofisi Sakarya Dedektör.

Hakkımızda

İç piyasada son kullanıcıya metal dedektörü, güvenlik dedektörleri, endüstriyel dedektörler temin etmek amaçı ile 2007 Yılında kurulmuştur. Her geçen gün iç piyasada müşterilerinin tüm isteklerini koşulsuz ve eksiksiz yerine getirmiştir. 

Gelişen ve Büyüyen Türkiye ekonomisinde önemli bir yer sahibi olan SAKARYA DEDEKTÖR ' de faliyet alanlarını  genişleterek kurumsal bir çok firma ile ortak pazardaki yerini almıştır. Türkiye'de  bir çok Belediye, kamu kurumlar ve resmi daireler ile çözüm odaklı projeler oluşturmaya başarmıştır.  

Kuruluş amaç olarak Türkiye ekonomisine katkı sağlamak için yurt dışı odaklı projeler geliştirerek yurt içerisinde üretilen bir çok ürünü yurt dışına pazarlamıştır.  ARGE Çalışmaları ile güvenlik sektöründe büyük ihtiyaç haliye gelen araç altı kontrol sistemleri geliştirerek kurum ve kuruluşların kulanımına sunmuştur.

Türkiye'de ve Dünya' da kişi kurum ve kuruluşlardan aldığı güç ile her zaman daha iyi hizmet vermeyi hedeflemektedir. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek gereken ihtiyaçları anında temin ve tedarik etmektedir. 

Satışını Yaptığımız Başlıca Ürünler

Define 
Dedektör ; 
Garrett Dedektörler, Minelab Dedektörler, Lorenz Dedektörler, Whites Dedektörler, Makro Dedektörler, Nokta Dedektör, Alan Tarama Dedektörleri, Görüntülü Dedektör Sistemleri,  

Endüstri 
Dedektörler :
Su Kaçağı Tespit Cihazı, Su Kaçağı Tespit Dedektörü,
Akustik Kaçak Arama Cihazı, Akustik Kaçak Arama Dedektörü,
Vana Kapak ve Tijleri Tespit Cihazı, Vana Kapak ve Tijleri Tespit Dedektörü,
Rögar Kapağı Tespit Cihazı, Rögar Kapağı Tespit Dedektörü,
Logar Kapağı Tespit Cihazı, Logar Kapağı Tespit Dedektörü,
Menhol Kapağı Tespit Cihazı, Menhol Kapağı Tespit Dedektörü,
Yer Altı Metal Boru ve Kablo Güzergâhı Tespit Cihazı,
Kablo ve Boru Takibi Tespit Dedektörü, Kablo ve Boru Takibi Tespit Cihazı,
Kablo Tespit cihazı, Güvenlik ve Veteriner Dedektörleri.


Güvenlik Dedektörleri

Kapı Tipi Metal Arama Dedektörleri, Üst Arama Dedektörleri, Araç Altı Arama Sistemleri, Şerit Bariyer Sistemleri, X-RAY Cihazları, 

Misyon ve Vizyon

* Katılımcı, adil ve demokratik bir yönetime, kurumsallaşmanın gerekliliğini kavramış, öğrenen ve eleştiriye açık bir organizasyona sahiptir. 


* İnsana değer verir, paylaşımcılığı destekler; bencillik ve açgözlülüğü reddeder.

* Dünyaya açıktır. Sahip olduğu vizyon, girişimci ruh ve cesaretle yarattığı markaları dünya pazarında da iddia sahibi yapacak güce ve kararlılığa sahiptir.

* Dinamiktir; yeniliklere ve yaratıcılığa değer verir; araştırma-geliştirmeye yatırım yapar; değişime direnç, bürokrasi ve teslimiyetçiliği reddeder.

* Topluma karşı sorumluluk duygusu taşır; tüm sosyal paydaşlarına maddi ve manevi değer katmak için çalışır; çevreye duyarlıdır.

* Geleceğe giden yolda, geçmişten güç ve ders almanın öneminin bilinciyle ulusal değerlere bağlıdır; ailevi ve manevi değerlere sahip çıkar, bağnazlık ve tutuculuğun karşısındadır. 

* Başarının anahtarının verimli, disiplinli ve planlı olarak çalışmak olduğuna inanır. 

* Çalışanlarına değer katar; mesleki eğitim ve gelişime olanak tanır; başarıyı ödüllendirir. 

* Saygın, istikrarlı ve güçlüdür, dürüst ve güvenilir bir kurumdur. 

* Faaliyet gösterdiği her alanda en iyi olmak için çalışır. Sonuca odaklanır. Üründe ve hizmette kaliteden ödün vermez. 

* Huzurlu bir çalışma ortamı yaratmada, takım ruhunun, ortak sinerjinin ve iletişimin gücüne inanır. 

* Müşteri odaklıdır, pazarın talep ve beklentilerini tespit ederek, üretimini ona göre yönlendirir. 


* Temizlik ve düzene değer verir, tutumluluğu teşvik eder, israfın karşısındadır.

Müşteri Memnuniyeti

KALİTE POLİTİKAMIZ

SAKARYA DEDEKTÖR olarak tüm çalışanlarımızın katılım ve gayreti ile disiplinli, planlı faaliyetleri gerçekleştirmek, 

Çevresel faktörleri ve iş güvenliği kurallarını göz önünde bulundurarak kalite yönetim sistemi şartlarına uymak ve sürekli iyileştirmeyi sağlamak, 

Kalite standartlarımızı en yüksek değerlerde tutarak ve yasal gereklilikleri yerine getirerek, uluslararası ve ulusal standartlara uygun elektronik üretimi yaparak sektöründe öncü firma olmak, 

Toplam kaliteye en ekonomik, en hızlı ve en kısa yoldan ulaşarak müşterilerimizin güvenini kazanmak ve bunu sürdürebilmek hepimizin en önemli görevidir.

SATIŞ SONRASI HİZMETLER VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşterilerinin beklentileri doğrultusunda, yüksek kalite ve hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdüren
 İSTANBUL DEDEKTÖR bünyesinde faaliyet göstermekte olan, deneyimli teknik servis kadrosu ile müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ilke edinmektedir.

SAKARYA 
DEDEKTÖR, Çağrı merkezi, Merkez bakım-onarım birimi ile gerek doğrudan gerekse yetkili servis noktalarıyla tüm İSTANBUL DEDEKTÖR ürünlerine hızlı, kaliteli, güvenli ve müşteri odaklı teknik servis hizmeti sunuyor.

SAKARYA DEDEKTÖR olarak; uzman kadromuz ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edindik. Bu doğrultuda, satış sonrası hizmetlerdeki başarımızı en üst düzeye çıkartmak için online satış sonrası hizmet yönetim programını bünyemize entegre ettik. Amacımız satış sonrası hizmetlerde % 100 müşteri memnuniyeti. Satış Sonrası Hizmet Yönetim’ programımız ile tüm bu entegrasyonları online olarak sağlayarak, firmaların müşteri memnuniyetini sürekli arttırıyoruz.

 

G-F1X82XTQRJ